אודותנו

 
 
משרד ששי זכאי ושות' – רואי חשבון מנוהל על ידי רואה חשבון ומשפטן ששי זכאי. יחד עם יתר הצוות המקצועי, מעניק המשרד שירותי ראיית חשבון, ייעוץ מס והנהלת חשבונות לתאגידים וליחידים.
 
ששי זכאי בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים ובחשבונאות - בהצטיינות יתרה (.M.B.A), ובנוסף, בעל תואר ראשון במשפטים  (LL.B). בשנת 2008 מונה לתפקיד יו"ר ועדת ביקורת ובשנת 2013 מונה ליו"ר ועדת כספים של אחד היישובים העוטפים את ירושלים.
 
המשרד מעניק ללקוחותיו מגוון שירותים מקצועיים בתחומים הבאים:
 
א.  ביקורת יחידים, תאגידים והכנת דו"חות שנתיים
המשרד משמש כרואה חשבון של תאגידים, כגון: חברות בתחום התעשייה, השיווק, התיירות, חברות קבלניות, מוסדות ללא כוונת רווח ועוד. עבודת המשרד כוללת גם מתן שירותים ללקוחות פרטיים העוסקים במגוון רחב של מקצועות. המשרד עורך ומכין, בין היתר, את הדוחות הבאים: מאזנים, רווח והפסד, דו"ח על תזרים מזומנים, דו"ח מילולי ועוד.
 
ב.  הכנת דוחות לרשויות המס וייעוץ בתחום המס
המשרד מכין ומגיש לרשויות המס דוחות שנתיים של חברות, מוסדות ללא כוונת רווח ודוחות אישיים, כמו גם דוחות נוספים, כגון הצהרות הון הכרה במוסד ציבורי (סעיף 46). המשרד מייצג את לקוחותיו השונים מול רשויות המס.
 
ג.  ייעוץ ומתן חוות דעת בנושאים חשבונאיים, כלכליים ונושאי מיסים
ייעוץ חשבונאי ופיננסי הכולל ומושתת בין השאר על ביקורת, דו"חות כספיים, הכנת דו"חות תקופתיים והכנת דוחות תקציביים. המשרד מספק ייעוץ בנושאי מיסים ושכר עבודה, ניתוח תוצאות פיננסיות וייעוץ בתחום העסקי.
 
ד.  בדיקה והערכת שווי חברות למטרת השקעה או מימוש
המשרד מספק שירותי בדיקת שווי של חברות, בדיקה שוטפת של הערכת שווי חברות לצורכי השקעה או לצורכי מכירה.
 
ה.  הכנת תוכניות עסקיות
הניסיון והידע הכלכלי והפיננסי מאפשר למשרד לעסוק בהכנת תוכניות עסקיות.
 
ו.  שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר
המשרד מספק שירותי הנהלת חשבונות למגוון רחב של עסקים, בניהם חברות בורסאיות, יצרנים, קימעונאים, קבלנים, מלכ"רים ועוד. המשרד כולל צוות עובדים המתמחה בדיני עבודה,  שכר עבודה של עובדים ישראלים, עובדים זרים, עובדי שטחים.
 
 נשמח לראות גם אתכם בין לקוחותינו
 
 
 
רו"ח ומשפטן ששי זכאי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טלפון: 02-5667667        פקס: 02-5667661          כתובת: כנפי נשרים 13, ירושלים 95477        cpas@cpas.org.il